Фельдшерку з Львівщини визнали найкращим медиком України

logo
119467_feldsherku_z_lvivwini_viznali_najkrawim_m.jpeg


Фельдшерку пункту екстреної медичної допомоги «Чижиків», що у Пустомитівському районі неподалік Львова, Мирославу Савчак нагородили премією «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медик». Про це повідомляє Львівська газета.

Лауреатів премії нагородили сьогодні, 9 серпня, в Національній філармонії України.

До двадцятки номінантів «Ордену Святого Пантелеймона», так званого медичного «Оскара», увійшли двоє представників Львівщини. Крім Мирослави Савчак, пропонувався до нагороди також головний лікар ЛДОРЛДЦ Ігор Ковальчук у номінації «Найкращий лікар». Однак цю нагороду віддали Михайлу Каштальяну з Одеси.

«Про Мирославу Савчак колеги відгукуються як про людину з високим рівнем гуманізму та милосердя, готовністю допомагати кожному, хто цього потребує. Яскравим доказом є Майдан, де вона відстояла з перших і до останніх днів, а потім ‒ АТО, в якій брала участь добровольцем, допомагаючи пораненим бійцям», ‒ характеризують номінантку у департаменті охорони здоров’я ЛОДА.

Додамо, що «Орден Святого Пантелеймона» – головна громадська відзнака для медиків, створена за підтримки глав усіх християнських церков в Україні, Міністерства охорони здоров’я та Національної Академії медичних наук. Ця нагорода щорічна і присуджується у п’яти номінаціях: «Кращий лікар», «Кращий медик»; «Новатор охорони здоров’я»; «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я»; «Служіння суспільству».

Її присуджують за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості. Відзнака має тривалу історію, йдеться на сайті «Ордена Святого Пантелеймона».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...