Фірма з Рівненщини наноситиме дорожню розмітку на дороги Львівської області

logo
116483_firma_z_rivnenwini_nanositime_dorozhnju_r.jpeg


Під час аукціону вартість робіт знизилася на 160 мільйонів. Переможці запропонували виконати роботи майже 130 млн грн при очікуваній вартості 296 млн грн.

Учора відбулися торги в рамках тендеру, оголошеного Службою автомобільних доріг для виконання робіт з організації та безпеки автомобільного руху на дорогах загального користування у Львівській області. Інформацію про торги оприлюднено на платформі державних закупівель ProZorro.

Очікувана вартість робіт була заявлена на рівні 296 мільйонів гривень, однак після трьох турів аукціону на пониження ціни, перемогла фірма «Хімія парк» з смт Клевань Рівненської області. Вона запропонувала 129 млн 824 тисячі грн.

При тому, що ДП «Львівський дорсервіс» виставив ціну за роботи в 131 млн грн, а два інші учасники аукціону  не захотіли знизити вартість менше 180 млн грн.

Виконавець робіт зобов’язаний до 30 червня наступного року виконати роботи з дорожньої розмітки, виготовити дорожнє огородження декількох типів, розмічальні вставки, дорожні знак та інформаційні табло.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...