ФК “Львів” програє вдома “Агробізнесу”

15 тур чемпіонату Другої ліги07.10.2017, 16-00, ст. “СКІФ”, м. Львів

Арбітр – Салаш І.І. (Калуш)Асистенти арбітра – Хімич Б.І. (Київ), Бахметьєв А.І. (Харків)Четвертий арбітр – Лапко С.Р. (Львів) Спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця)

ФК “Львів” – ФК “Агробізнес” – 0:2 (0:0)Голи: Груша (62), Темнюк (90+1)Попередження: Бухал (79)Вилучення: Багдай (90+1, друга жовта)

ФК “Львів”: Герич, Матушевський, Багдай, Бариляк, Бухал, Орловський (Савошко, 75), Романчук (Коблюк, 59), Поручинський (Зайчук, 67), Шпирка (Панасюк, 81), Кисленко, Омельченко.Головний тренер – Андрій Чіх

ФК “Агробізнес”: Чернобай, Гагун, Курило, Полторацький (Шум, 29), Слотюк, Думанюк, Кухарук (Юхимович, 66), Темнюк, Скакун (Сурник, 90+1), Груша, Семенець.Головний тренер – Андрій Донець

7 жовтня у Львові гостював лідер чемпіонату Другої ліги ФК “Агробізнес” з міста Волочиськ. В активі суперника 11 перемог та одна поразка від тернопільської “Ниви” 0-1. У львів’ян 4 виграші, 4 нічиї, 3 поразки та один матч в запасі із ФК “Арсенал-Київщина”. Варто зазначити, що “городяни” ще не зазнавали поразок на своїй домашній арені, тому вболівальники очікували на запеклу боротьбу.

Активніше вступили у гру гості та вже на 8 хвилині небезпечний простріл з лівого флангу виконав Віталій Груша, Роман Герич зіграв блискуче та перевів м’яч на кутовий. Згодом в карному майданчику у ближню “дев’ятку” воріт підступно цілився Микола Темнюк, Герич знову зіграв надійно, перевівши на кутовий. Відповіли львів’яни на атаку гостей штрафним ударом, який виконував Борис Орловський та пробив надто високо. Мав нагоду відзначитись у ворота господарів головний снайпер “Агробізнеса” Богдан Семенець, але його удар пройшов повз рамку. На 29 хвилині небезпечний кутовий виконав Гліб Бухал, Чернобай виносить м’яч, Бариляк перехоплює та переводить круглого на Омельченка, який завдав неточного удару по воротах. В кінці першого тайму головою замикав корнер Темнюк, голкіпер львів’ян був на місці. Ініціативою на полі більше володіла команда з Волочиська, яка не раз намагалась взяти ворота львів’ян. Щодо моментів “городян”, то їх практично не було, їхні удари не виходили акцентованими та надійно діяли захисники “Агробізнеса”.

Наполегливість та пресинг суперника дали результат на 62 хвилині, Груша отримав передачу від партнера та потужним ударом з кута штрафного майданчика метрів із 25-ти поцілив у дальній кут воріт Герича, 0-1. У карний майданчик вривається Микола Темнюк та виграє позиційну боротьбу в Багдая, що дозволило йому небезпечно пробити, голкіпер “синьо-золотих левів” був на місці. Нагоду відзначитись у пусті ворота “городян” мав Богдан Семенець, але нападник не встиг замкнути передачу з правого флангу від Скакуна. В кінці другого тайму Роман Багдай порушує правила та отримує другу жовту, чисельну більшість команди “Агробізнесу” суперник реалізував миттєво. Гравці розіграли штрафний удар, Микола Темнюк отримав передачу в карну зону, пройшов двох захисників та проштовхнув м’яч повз голкіпера у рамку воріт. В підсумку, ФК “Львів” зазнав поразки вдома на стадіоні “СКІФ” у боротьбі із лідером ФК “Агробізнес” з рахунком 0-2.

Наступний матч львів’яни зіграють на виїзді 14 жовтня у Хмельницькому. Суперником буде футбольний клуб “Поділля”.