Форум видавців: у Львові “тітушки” зірвали презентацію книги

logo
132585_forum_vidavciv_u_lvovi_titushki_zirvali_p.jpeg


Презентацію збірки статей «Ліва Європа» довелося скасувати організаторам львівського Форуму видавців. Вони стверджують, що захід зірвали праворадикали.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в оргкомітеті Форуму.

«Презентація «Лівої Європи» мала відбутися в кав’ярні Libraria. На цей захід прийшло близько 50 людей спортивної статури, що намагались його зірвати»,- зазначили організатори.

За їхнім твердженням, праворадикали забарикадувалися у приміщенні і нікого туди не впускали. Не змогли туди потрапити представники лівих радикальних організацій, які хотіли взяти участь в обговоренні. Довелось втрутитись поліції.

Читайте також: У Львові скасували презентацію книги “Майя і її мами”

Самі ж праворадикали зазначили, що Форум видавців відкритий для всіх, будь-яка людина може потрапити на його заходи. А їхні дії неправильно трактували.

Фото, відео: facebook.com/khrystyna.morozova

«Ліва Європа» – це збірка статей, що описує і аналізує історію та сьогодення соціальних рухів в країнах Європейського Союзу, альтернативних до чинного неоліберального порядку.

Як повідомлялось, в рамках Форуму видавців через погрози праворадикальних організацій у Львові було скасовано презентацію дитячої книжки Лариси Денисенко «Майя і її мами», в якій розповідається про різні типи «нетрадиційних» родин. Організаторам та народним депутатам довелося звернутися до Служби безпеки з вимогою гарантувати захист учасників обговорення твору під час панельної дискусії «Жінка в темі». Вона відбулась у «Львівській копальні кави», де обійшлося без ексцесів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...