Фото дня. У Львові курсує трамвай, де грають бандуристи

logo
129626_foto_dnja_u_lvovi_kursue_tramvaj_de_graju.jpeg


На маршруті №8 сьогодні курсує трамвай із музикантами-бандуристами.фото: Lviv Bandur Fest

фото: Lviv Bandur Fest

У рамках фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest у одному із трамваїв сьогодні грають бандуристи. «Якщо побачите «Електрон» під номером 1181, заскакуйте і насолоджуйтесь прекрасним! Навіть якщо вам зовсім не по дорозі на Сихів. P.S. Не забудьте закомпостувати квиток», – повідомляють організатори. Додамо, що трамвайний маршрут №8 тимчасово курсує від Сихова до зупинки «Академія мистецтв».

Нагадаємо, з 7 по 10 вересня у Львові проходить перший в Україні фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest. У програмі заплановані виступи відомих колективів з різних міст України, майстер-класи, концерти в сихівському трамваї, круглі столи та промоакції. Левова частка подій проходитиме на Сихові, зокрема і перше у Львові Бандурне шоу.

«Бандура — це візитна картка України і Львова, такого інструменту немає більше ніде у світі. Безліч струн, потуга і ніжність звуку, давня історія і мільйони асоціацій — це все є в бандурі. Саме зараз для бандури є вирішальний час — вона активно розвивається і опановує все нові й нові стилі музики», – зазначають організатори.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...