Фоторепортаж з колишньої королівської резиденції поблизу Львова

logo
113367_fotoreportazh_z_kolishnoji_korolivskoji_r.jpeg


Не усім вдається отримати відпуску влітку, а міська метушня постійно тисне на голову, як і бажання виїхати за місто. Одним із найкращих і найдешевших способів розвіятися від міських клопотів для львів’ян є поїздка у Жовкву. Невелике місто розташоване всього в 30 кілометрах від Львова. Тому добирання туди не займе багато часу.

Жовква була заснована у XVI сторіччі і збудована за принципом «ідеальних міст» доби Ренесансу. Жовква відома своїм замком, який розташований в самому центрі міста. У XVIІ столітті замок став резиденцією короля Речі Посполитої Яна III Собеського. На жаль, сама споруда перебуває в не надто хорошому стані всередині. Проте зараз розпочалися реставраційні роботи, і одна із веж замку та частина споруди відновлені. Також в центрі знаходяться мури старої ратуші, а неподалік замку уже нова красива ратуша.

Місто славиться великою кількістю церков різних конфесій. Є тут і синагога, щоправда, у вкрай занедбаному стані. Центральну площу оточують старі дво- та триповерхові будинки. Реставраційні роботи у багатьох з них проводилися ще дуже і дуже давно. Проте тішить, що вони не заліплені рекламними вивісками.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...