Французи хочуть інвестувати кошти в будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині

logo
32028_francuzi_hochut_investuvati_koshti_v_budi.png


Французькі підприємства цікавляться будівництвом сміттєпереробного заводу на Львівщині. Про це сьогодні, 17 жовтня, під час брифінгу розповів міський голова Львова Андрій Садовий після зустрічі із Надзвичайним та повноважним послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. За його словами, компанії хочуть взяти участь у тендерах, які проводитиме Європейський інвестиційний банк щодо будівництва заводу твердих побутових відходів.

Також французи хочуть взятись за модернізацію очисних споруд. Наміри підприємців підтвердила і Ізабель Дюмон.

«Я хочу підтвердити інтерес Франції до розвитку Львова і зацікавленість французький підприємств, з якими я постійно контактую. Я також підтримую ініціативу французький компаній, які працюють на розвиток Львівщини і приділяють увагу навколишньому середовищу», – зазначила Надзвичайним та повноважним послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Міський голова Андрій Садовий певен: співпраця з іноземними компаніями буде дужу корисною для Львова. Адже, зокрема, у Франції дуже великий досвід щодо втілення екологічних проектів.

«Я переконаний, що французькі компанії будуть брати участь у тендерах, які незабаром будуть оголошені щодо модернізації очисних споруд, це будівництво заводу з біогазу і також проект Європейського інвестиційного банку щодо будівництва заводу з глибинної переробки твердих побутових відходів», – додав міський голова Львова.

Нагадаємо, 30 вересня Міністерство фінансів погодило Львову кредит на 75 млн євро на Грибовицьке сміттєзвалище. Наступний етап – Мінрегіонбуд має провести ще один відбір проектів і тільки після цього можна говорити про підписання вже фінальної угоди з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Додамо, ЄІБ має виділити Львову 30 млн євро на рекультивацію і 45 млн євро на будівництво сміттєпереробного комплексу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...