Французька компанія планує у Львові збудувати сміттєсортувальний комплекс: фото та відео

logo
80033_francuzka_kompanija_planue_u_lvovi_zbuduv.jpeg


Сьогодні, 5 квітня, відбулась прес-конференція за участі представників ЛМР та представників французької компанії Еджіс щодо роботи міжнародних експертів у сфері поводження з ТПВ у Львові.

За словами Сергія Бабака проект реалізується за підтримки уряду Франції, грантові кошти складають 660 000 євро. Про це інформує кореспондент 032.ua з місця події.

«Перша частина проекту: проведення невідкладних протиаварійних заходів, друга частина нашої співпраці — пропозиції і бачення по будівництву нового сучасного сміттєсортувального комплексу. Ми очікуємо, що результатами цих напрацювань будуть проектні інженерні рішення, які не мають аналогів в Україні»- зазначив Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

dyW21iDMv_Y

Як зазначив Крістофер Раунд, проектний менеджер компанії Еджіс компанія працюватиме над розробкою комплексної стратегії переробки побутового твердого сміття у місті і паралельно працюватиме над проектом рекультивації сміттєзвалища у Грибовичах.

«І попри те, що проект рекультивації існуючого сміттєзвалища є в пріоритеті, паралельно ми будемо працювати над аналізом технологій для побудови ного об’єкту для переробки відходів, розглядатимемо ділянки для розташування цього об’єкту» – додав Крістофер Раунд, проектний менеджер компанії Еджіс.

svXqJmrnndM

Нагадаємо, 17 березня 2017 року у Міській раді було підписано Меморандум порозуміння між Львівською міською радою та французькою компанією Egis. Компанія підготує комплексне дослідження та стратегію міста у сфері поводження з відходами. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...