Французькі експерти діляться досвідом із аграріями Львівщини(+фото)

logo
34877_francuzki_eksperti_diljatsja_dosvidom_iz_.jpeg


У вівторок, 25 жовтня, у Львові відбувся семінар “Збереження та валоризація традиційних продуктів Львівської області”, організований Львівською обласною державною адміністрацією спільно із французьким Агентством з розвитку міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства та сільської місцевості. Учасниками заходу стали представники Мінагрополітики та облдержадміністрації, виробники, переробники, дистриб’ютори, ресторатори, науковці, а також представники кооперативів та асоціацій виробників.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку ЛОДА.

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський: “Львівська область славиться своїми автентичними, традиційними продуктами та рецептами, які відомі по всій території України, – зазначив він. – Головним завданням для нас є привернути увагу місцевих виробників, переробників, представників торгівлі до кулінарного багатства регіону та сприяти формуванню спільного бачення і використання цього надбання”.

Під час дискусії учасники семінару обговорили завдання кожної зацікавленої сторони задля збереження і валоризації (підвищення ціни) традиційних продуктів. Також розглянули й переваги колективної діяльності та спільно визначили можливі напрямки дій.

Захід провели у рамках реалізації проекту “Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області”. Нагадуємо, що Львівщина обрана пілотною територією для впровадження цього проекту, який реалізовує Посольство Франції в Україні, Агентство з розвитку міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства та сільської місцевості (Франція). Його метою є підвищення інформованості та оцінки потенціалу додання вартості традиційним харчовим продуктам в масштабах області.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?