Французькі експерти півроку розроблятимуть план порятунку Львова від сміттєвої біди

logo
79867_francuzki_eksperti_pivroku_rozrobljatimut.jpeg


Протягом 6 місяців фахівці французької компанії «Еджіс» працюватимуть над розробкою комплексної стратегії поводження з ТПВ, а також над проектом рекультивації полігону в селі В. Грибовичі.

Як інформують у прес-службі міськради Львова, сьогодні, 5 квітня, відбулась робоча зустріч міського голови Львова із представниками французької компанії «Еджіс» щодо роботи міжнародних експертів у сфері поводження з ТПВ у Львові.

«З часу підписання меморандуму компанія «Еджіс» мобілізує своїх експертів у Львові. Зокрема, це експерти з Франції та з інших країн світу з питань переробки сміття та рекультивації полігону, які будуть працювати безпосередньо у Львові протягом 6 місяців.

З одного боку ми почнемо працювати над розробкою комплексної стратегії переробки побутового твердого сміття у місті. І паралельно будемо працювати над проектом рекультивації сміттєзвалища у Грибровичах.

Наше завдання використати досвід експертів як з Франції, так з інших країн Європи для того, щоб знайти найкраще, найсучасніше, найоптимальніше рішення ситуації щодо такого складного за типом полігону в Грибовичах. Я переконаний, що це  стане прикладом для решти країни.

І попри те, що проект рекультивації існуючого сміттєзвалища є в пріоритеті, паралельно ми будемо працювати над аналізом технологій для побудови нового об’єкту для переробки відходів, розглядатимемо ділянки для розташування цього об’єкту.

Ми це будемо робити у співпраці з містом і відповідними зацікавленими сторонами. І все це будемо робити для того, щоби прийняти якомога оптимальніше рішення», – сказав Крістофер Раунд, проектний менеджер компанії Еджіс.

Нагадаємо, 17 березня 2017 року у Ратуші було підписано Меморандум порозуміння між Львівською міською радою та французькою компанією Egis. Компанія підготує комплексне дослідження та стратегію міста у сфері поводження з відходами. Захід відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні, представники Egis та посадовці міськради.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...