Франківський депутат Андріан Волгін відвіз сміття з Микитинців меру Львова. ФОТО, ВІДЕО

logo
108680_frankivskij_deputat_andrian_volgin_vidviz.jpeg


“Я (м’яко кажучи) зробив те, що і казав, але зробив це більш гуманно і не так по-свинськи розкидав, як це зробили у нас”, – написав Андріан Волгін у Фейсбуці.

КУРСу Волгін розповів, що безперешкодно зі сміттям заїхав, як до Львова, так і повернувся назад.

“Я під’їхав до його будинку, охорона заметушилася. Я спитався, чи є господар вдома та запропонував охоронцю вийти поговорити. Він сказав, що не може, бо на посту. Я ви грузив сміття і поїхав”, – розповів депутат.

Також Андріан Волгін розповів, що ще приблизно 100 кг сміття з Микитинців вивіз на сміттєзвалище у Рибне.

Як повідомяв КУРС, на минулих вихідних у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.  За словами Волгіна, за тиждень сміття ніхто не вивіз. Тому своїм критиканам Волгін радить брати з нього приклад та вивозити з Микитинців сміття.

За два тижні Микитинці стало четвертим населеним пунктом на Прикарпатті, куди в прикарпатських селах невідомі вантажівки скидають відходи. 

Нагадаємо, в ніч на неділю, 2 липня, невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району купи сміття.

В ніч з 23 на 24 червня у селі Тарасівка Тлумацької ОТГ з’явилося п’ять величезних куп сміття. Серед сміття люди знайшли багато чеків з львівських магазинів.

В ніч на 30 червня щонайменше дві вантажівки зі сміттям зі Львова розвантажилися на околиці Галича. При поверхневому огляді виявили квитанції про оплату за компослуги, на яких були зазначені львівські адреси. 

Окрім квитанцій, Волгін демонструє афіші з львівських нічних клубів.

“Я не хочу, щоб Івано-Франкінськ був заручником у з’ясуванні стосунків між центральною владою та місцевою владою Львова. Нехай самі між собою розбираються, а наше місто не чіпають”, – підсумував Андріан Волгін.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...