Френк Сінатра зі Львова: у Чернівцях прозвучать світові хіти у виконанні джазового оркестру “LeoBand Orchestra”

logo
41025_frenk_sinatra_zi_lvova_u_chernivcjah_proz.jpeg


Френк Сінатра зі Львова: у Чернівцях прозвучать світові хіти у виконанні джазового оркестру  'LeoBand Orchestra'
21.11.2016, 18:23

Проект, який львів’яни привезуть до нашого міста,  був створений торік, до 100-ліття від дня народження видатного американського  співака Френка Сінатри.  11 грудня у залі філармонії звучатиме програма “Sinatra.White Christmas» – “Сінатра. Біле Різдво”. Це буде новорічна програма, в якій прозвучать знамениті різдвяні хіти Френка Сінатри “Let It Snow”, “Jingle Bells”, “White Christmas”, “Santa Claus Is Coming To Town”, “Silent Night, Holy Night”, а також не менш відомі святкові композиції “Winter Wonderland”, “Last Christmas”, “All I Want For Christmas Is You”.

 Різдвяні пісні виконають Павло Ільницький, Юрій Гнатковський та Оксана Караїм – під музику віртуозів оркестру “LeoBand Orchestra”. Диригент – Микола Орач. За такий концерт глядачам треба буде викласти від  200 до 400 гривень. В Інтернеті вже обговорюють, що це дорого.

Історія цього оркестру зі Львова бере свій початок з успішних виступів проекту “Sinatra & Armstrong”. Деб’ют новоствореного колективу відбувся в 2012 році у складі класичного біґ-бенду. За 2012 рік Leo Band відіграв низку успішних концертів не лише у Львові, а й в інших містах Західної України. Програма виступів постійно оновлювалася та змінювалася, незмінними залишалася лише майстерність інтерпретації легендарних Сінатри та Армстронга.

Крім постійного на той момент соліста Віталія Костенка,  в 2012 році участь в проекті взяла відома співачка Брія Блессінґ. Згодом солістом став Павло Ільницький, який вніс сучасне та молодіжне бачення творчості королів джазу. Зараз із “LeoBand Orchestra”  виступають також Юрій Гнатковський та  Оксана Караїм.

Львів’янин Юрій Гнатковський став відомим після виходу різдвяного альбому “Сніжність”, у якому  вишукані джазові пісні виконав дуетом із “музою-медузою” української музики Юлією Лорд. Їхня пісня “Зимно там” швидко стала хітом, а сам альбом – досить успішним. На той час за плечима Юрія була робота  телевізійним продюсером. Він був автором багатьох популярних телевізійних програм, володарем премії “Телетріумф” за найкращу програму “Легенди Старого Львова”.

 Юрій Гнатковський народився у 1975 році  у Львові. Навчався у Львівській політехніці (інженер-будівельник). Улюблені стилі музики – блюз, рок, джаз, улюблені виконавці – Френк Сінатра, Елла Фіджеральд, Біллі Холідей, Нора Джонс. Одного разу Юрій Гнатковський вирішив повернути Львову джазово-блюзові ритми у живому виконанні, для чого  залучив у свій проект  відомих музикантів: Андрія Капраля (“Піккардійська Терція”), Олену Корнєєву (переможницю “Шансу”), Вову зі Львова, Павла Табакова. На  сцені Юрій, як і Френк Сінатра, зазвичай виступаєу капелюсі.

Інший учасник проекту “Sinatra.White Christmas» Павло Ільницький – співак, театрознавець та актор. Артист Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. Бере участь у кільох гуртах. Був  учасником Міжнародного молодіжного фестивалю “Balkan Youth Festival-2012”,  Болгарія)  та телепроекту  “Голос Країни-2013”. Павло записує пісні з різними музикантами. Одна з його останніх робіт –  “Номер готелю” у дуеті з Іриною Долею.

Співачка Оксана Караїм – родом із Заліщик, завжди бере участь у різних джазових проектах. Улюбленим стилем вокалістки є джаз.

“Це для мене  музика серця та душі, – зізнається дівчина. – Кожного разу можна виконувати пісню по-іншому – саме так, як відчуваєш у цю хвилину. І кожного разу це щось нове”.

 Наталія ФЕЩУК

На фото:

Юрій Гнатковський та Юлія Лорд.
Павло Ільницький. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...