Фура з 20 тоннами львівського сміття перекинулася дорогою до Києва

logo
34456_fura_z_20_tonnami_lvivskogo_smittja_perek.jpeg


Водій в аварії не постраждав. Він пояснив, що під час руху вибухнуло колесо сміттєвоза, після чого машина втратила кермування, вилетіла в кювет і перекинулася. Непотріб розсипався навколо, його змушені прибирати комунальники та працівники дорожньої служби. Частину його відвезуть на місцеве звалище, але більшу частину все одно доправлять на полігон до Києва.

Поліцейські хочуть упевнитися, що водій мав усю супровідну документацію та дозволи везти сміття до столиці. Однак це стане можливим лише після того, як кабіну очистять від вантажу – відходами засипало і її. “Після того, як піднімуть, поставлять на ноги, тоді можна буде дістатися до документів. Бо документи водія та накладні знаходяться в кабіні”, – пояснив інспектор патрульної поліції Вадим Жук.

ТСН. 19:30
Сьогодні, 20:07

Понад 20 тонн сміття висипалось на дорогу. Водій не травмувався. Пояснив – під час руху колесо вантажівки вистрелило і ваговоз знесло в кювет, там автівка і перекинулася. Тонни сміття наразі прибирають з дороги комунальники та працівники дорожньої служби. Частково вантаж вивезуть на найближче сміттєзвалище, решту – до Києва.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...