Футзал. «Сокіл» зіграв свій другий матч на «Кубку Львівщини»

Якби хмельничани перемогли івано-франківців, то майже б гарантували собі перше місце в групі. Але «Соколу» не вдалося обіграти «Ураган». Хоча шанси на перемогу команда Романа Ковальчика мала.

«У першому таймі мінімальною перевагою володіли гравці «Урагану», – каже головний тренер хмельничан Роман Ковальчик. – І івано-франківцям вдалося забити. В другому ж таймі перевага вже була на нашому боці. Спочатку Руслан Шеремета зрівняв рахунок, а потім й інші гравці мали б забивати. Та… ми пішли з п’ятим, припустили помилок і пропустили ще двічі».

Отож, «Сокіл» програв «Урагану» з рахунком 1:3. І вже завтра хмельничани проведуть заключний матч у групі проти львівської команди «ЛДУФК-Енергія». Команді Романа Ковальчика, для того, щоб посісти перше місце в фіналі, потрібно перемагати з крупним рахунком. Та й багато чого залежатиме від гри «Урагану» проти «ЛТК-Інбев-НПУ».

Нагадаємо, в першому матчі «Кубку Львівщини» «Сокіл» переміг «ЛТК-Інбев-НПУ» з рахунком 5:4.