Гандболісти Львівського університету фізкультури знову не змогли здобути очок

14 листопада гандболісти Львівського університету фізкультури приймали вдома «Шахтар-Академію». Для господарів це була нагода нарешті розжитися очками, адже маріупольці – не найсильніший суперник, вони займають передостанню сходинку турнірної таблиці.

Львів’яни відкривають рахунок, пробують піти у відрив і грають із подвійною мотивацією. Та дуже швидко «Шахтар» наздоганяє їх. І ось уже львів’яни мусять відігруватися. Під кінець тайму гості відриваються уже на п’ять м’ячів. «Зелено-білі» відчайдушно намагаються скоротити відставання. За «надмірні старання» Тимофій Тильненко навіть отримує червону картку. 11:16 ― з таким результатом ідуть на перерву.

У другому таймі підопічним Валерія Мельника не вдається відновити інтригу. Гості поступово збільшують гандикап до семи голів. Львівська команда відігрує 1-2 м`’ячі, та на більше їх не вистачає. 22:29 ― «студенти» знову залишаються ні з чим.

Головний тренер команди Львівського університету фізкультури Валерій Мельник зазначив: «В першому таймі молоді хлопці зробили кілька таких невимушених, необов’язкових помилок при рівному рахунку. Якби не ці помилки, могло би вийти по-іншому. Хоча, чесно кажучи, деякі хлопці справили приємне враження».

Гравець «Шахтар-Академії» Євген Яшний розповів: «У нас досвідчені гравці. Вони багато де пограли. Це велику роль зіграло, що ми на досвіді. А ці хлопці більш молоді, вони тільки починають». Однак наставник маріупольців Микола Шарко все ж відзначив певний прогрес суперників: «Якщо на початку чемпіонату вони виглядали слабше, то зараз це команда, яка чинить опір».

Наступного тижня львів’яни гостюватимуть у Києві. 25 листопада вони зіграють із ЦСКА.