Ганна Гопко задекларувала 5 квартир у Львові

logo
35536_ganna_gopko_zadeklaruvala_5_kvartir_u_lvo.jpeg


30 жовтня завершився термін подання електронних декларацій за 2015 рік у НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Зараз у системі зареєстровано понад 52 тис. чиновників. Tvoemisto.tv аналізуватиме декларації львів’ян та вихідців зі Львова, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

фото: samopomich.uа

фото: samopomich.uа

Депутат Верховної Ради, голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко подала електронну декларацію, в якій вказано, що разом із чоловіком вона володіє вісьмома квартирами.

Зокрема, йдеться про п’ять квартир у Львові, а також три квартири у Києві, які перебувають у власності Ганни Гопко та її чоловіка Олександра Жука.

Окрім того, Ганна Гопко має право власності на земельну ділянку площею 1500 метрів квадратних у Турківському районі. Її чоловікові належить 39% житлового будинку у Львові та автомобіль «Honda Civic» 2008-го року випуску.

У декларації вказано, що за 2015 рік Ганна Гопко отримала заробітну плату (за основним місцем роботи) у розмірі 78 704 грн, а її чоловік – понад мільйон гривень.

Декларацію можна переглянути на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Довідка. Ганна Гопко – Народний депутат України, голова парламентського комітету у закордонних справах. Народилася на Львівщині, закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність «Міжнародна журналістика».

Координатор Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», співзасновник регіонального центру громадянського представництва «Життя», координатор в Україні міжнародної громадської організації «Кампанії за майбутнє дітей без куріння». 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?