Ганущин не відкидає можливості усунення Дворянин із посади

logo
79613_ganuwin_ne_vidkidae_mozhlivosti_usunennja.jpeg


Депутати обласної ради скликають позачергову сесію, аби послухати звіти заступників голови. У середу, 5 квітня, о 10:00 депутати збираються на позачергове засідання. За словами, очільника облради Олександра Ганущина, ініціаторами виступили депутати п’яти фракцій, зібравши 30 підписів. Цього достатньо аби провести позачергову сесію.

Попередньо, представники фракції «Самопоміч» заявляли, що сесію депутати інших фракцій скликають навмисне, аби усунути з посади першого заступника Парасковію Дворянин. Голова обласної ради не відкидає можливості, що це станеться.

«Є позиція політична. Вона вже неодноразово фіксувалася представниками медіа, починаючи з грудня місяця, стосовно незадоволення окремими діями фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді. Тому, я думаю, ні для кого не будуть несподіванкою питання, котрі можуть виникнути стосовно довіри чи недовіри до представника «Самопомочі» в президії», – пояснив голова обласної ради Олександр Ганущин.

Загалом, депутати розглянуть шість питань. Зокрема, звіти обох заступників Ганущина, звіт голови облдержадміністрації про стан виконання програми соціально-економічного розвитку та виконання бюджету. Крім цього, до порядку денного включили питання про вивіз і утилізацію сміття та звернення до уряду та Президента щодо скасування абонплати за приєднання до газових мереж.


Реклама

А поділитися?