GDG DevFest Ukraine: що цікавого продемонстрували фанатам Google-технологій у Львові

logo
24097_gdg_devfest_ukraine_wo_cikavogo_prodemons.jpeg


GDG DevFest Ukraine — подія, яка п’ятий рік поспіль на два дні збирає людей, що працюють із техноголіями Google в Україні. Цьогоріч на фестиваль з’їхались доповідачі із більш ніж 30-ти країн, а слухало їх більше 700 відвідувачів.

GDG DevFest відбувся у Львові втретє, а в Україні – вже вп’яте. Ядро аудиторії, що відвідує подію, складають розробники, які безпосередньо працюють з “гуглівськими” технологіями – їх на DevFest було близько 80%. На трьох тематичних потоках – Android, Web і Cloud, окрім доповідей, відбувались і воркшопи – практичні заняття, на які потрібно приходити одразу з ноутбуком.

Відвідувачів, яких не цікавили технічні доповіді чи практика, чекали інші розваги – гра у раритетні ігри на приставці Dandy, збір з картону шолому віртуальної реальності Google Cardboard чи AR Music Kit, який за допомогою кількох шматків паперу перетворює пристрій в “зроби сам” музичний інструмент.

Окрім цього, на GDG DevFest був масаж, квести, подорожі віртуальною реальністю Spotlight Stories & Expeditions та Tilt Brush — щітка, що малює в 3D-просторі з віртуальною реальністю.

Не менш цікавою розвагою на Google Developers Fest був Emotobooth, здатний аналізувати настрій людей на фото за допомогою Cloud Vision API, а також автоматично публікувати світлини на сторінку в соціальних мережах.

Один із партнерів конференції вирішив зважити всіх охочих відвідувачів та визначити середню вагу Google-розробника. Згідно з експериментом — середня вага учасника GDG DevFest Ukraine 2016 — 79 кг. В цілому ж, подію відвідало більше 15 тонн програмістів, якщо рахувати в кілограмах 🙂

Ще одною родзинкою цьогорічного GDG DevFest стала Silent Party — тиха вечірка, яка пройшла у вечір між двома днями конференції. Кожен відвідувач отримував навушники з декількома каналами музики на вибір і танював у тиші, під свою музику.

Організатори не збираються зупинятись і розповіли 24 Каналу, що готові приступити до планування наступної зустрічі фанатів технологій Google чи просто гіків, яких цікавлять технологічні новинки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?