Гендиректор «Галсільлісу» звільнився з посади, щоб повернутись

logo
26848_gendirektor_galsillisu_zvilnivsja_z_posad.jpeg


Генеральний директор обласного комунального підприємства «Галсільліс» Петро Пешко звільнився зі своєї посади. Про це повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, який також додав, що незабаром на цю посаду буде оголошений відкритий конкус.

Судячи з повідомлення, опублікованого на офіційному сайті «Галсільлісу», теперішній гендиректор Петро Пешко має намір взяти участь у цьому конкурсі.

«Хоча строк дії його контракту закінчується 12 вересня 2017 року, проте, враховуючи суспільну думку та вимогу часу готовий повторно пройти відкритий конкурс і підтримує призначення керівників усіх дочірніх підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс» на відкритому конкурсі, – сказано, зокрема, у повідомленні. – Свою позицію [Петро Пешко] вважає чесною та відповідальною, оскільки досягнуті результати ОКС ЛГП «Галсільліс» і його дочірніми підприємствами протягом 2012-2016 років додають йому впевненості у перемозі».

Нагадаємо, що Львівська обласна рада має намір запровадити виборність керівників лісових господарств тільки на конкурсних засадах і максимум на 5 років.


Реклама

А поділитися?