Геращенко заявив, що у квартирі Демінського шукають ДНК для експертизи

logo
128651_gerawenko_zajaviv_wo_u_kvartiri_deminskog.jpeg


1346298Сьогодні, 6 вересня,проводяться обшуки у офісі та домі Петра Димінського повідомив радник глави МВС Антон Геращенко.

“Сьогодні слідчі Національної поліції проводять обшуки за місцями проживання та роботи Петра Димінського.Мета обшуків – пошук зразків ДНК належать Петру Димінському та порівняння їх з тими, що були виявлені в автомобілі “Mersedes”, водій якого став винуватцем смертельного ДТП в якому загинула 31 річна Наталія Тріла.Сам Димінський два тижні тому покинув територію України і досі не повернувся. Чому? Кожен може зробити своє припущення. У мене воно також є.

Поки його статус – це статус свідка. Але з кожним днем ​​слідчі Національної поліції збирають все більше фактів і доказів, які можуть привести до зміни процесуального статусу Петра Димінського.

Позиція Міністра МВС Арсен Аваков, Глави Нацполіціі Сергій Князєв, і моя проста. За смерть Наталії Тріли повинен відповісти не фунт і не стрелочкнік, а той хто був за кермом “Mersedes”, порушив ПДР і вбив Наталю Трілу”, – йдеться у повідомленні.


Реклама

А поділитися?