Герой сюжету «21 каналу» здобув Гран-прі міжнародного конкурсу піаністів

logo
36402_geroj_sjuzhetu_21_kanalu_zdobuv_gran_pri_.jpeg


foto

У Львові вперше відбувся Міжнародний конкурс молодих піаністів «Feuriсh-Virtuoz»

Кілька тижнів тому 21 канал розповідпав про талановитого ужгородського піаніста Адріана Ерпа, який вже стиг підкорити не одну європейську країну своєю грою на фортепіано. 

Цього разу музикант став володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих піаністів «Feuriсh-Virtuoz».

У його програмі прозвучали твори світової класики, адже в його категорії обов’язковим було виконати одну з прелюдій і фуг Й.С.Баха, віртуозний етюд на вибір (Ф.Шопен, Ф.Ліст, С.Рахманінов, О.Скрябін), один із ноктюрнів Ф. Шопена та віртуозну п’єсу українського композитора. Завдяки перемозі, Адріан отримав право напоїздку до Відня з виступом у Гала-концерті на відкритті конкурсу в Австрії. За твір В.Косенка «Куранта» він отримав диплом «За краще виконання твору українського автора», пише Освітній портал Закарпаття.

03 листопада 2016, 9:42

Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України

Схожі новиниЗакарпатський народний хор презентує нову програму Мукачівка Олександра Макарова стала призеркою Міжнародного конкурсу піаністів Закарпатці перемогли на танцювальному фестивалі “Day Of Dance 2016” У словацькому Бардейові відкрилася виставка українських фотографів (ФОТО) В Ужгороді відбудеться міжнародний літературний фестиваль

А поділитися?Вам має сподобатись...