Гімнастка зі Львова Христина Погранична вдруге стала чемпіонкою України

Львів’янка вже вдруге завоювала титул чемпіонки України.Фото: Федерація гімнастики України

Львів’янка Христина Погранична вдруге здобула титул чемпіонки України з художньої гімнастики. Змагання в категорії майстрів спорту відбулися у Луцьку 12 травня, повідомляють у Федерації гімнастики України.

Додамо, що українська гімнастка зі Львова здобула золоту медаль у індивідуальному багатоборстві на Всесвітній гімназіаді, що відбувалася у Марокко.

Нагадаємо, 7 лютого Христина Погранична перемогла у змаганнях серед кандидатів у майстри спорту та здобула Кубок України з художньої гімнастики. Пізніше Христина виборола право України брати участь у юнацьких Олімпійських іграх. Львів’янка є чинною чемпіонкою України з художньої гімнастики. Раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членкинею юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією з найсильніших гімнасток-юніорок в Україні. На початку березня львів’янка здобула два золота на змаганнях у Латвії, а також отримала п’ять медалей «Кубку Дерюгіної».