Гірники вимагають гроші на охорону праці

logo
80119_girniki_vimagajut_groshi_na_ohoronu_praci.jpeg


Гірники ДП «Львіввугілля» вимагають від влади виділити кошти на охорону праці, пише профспілковий сайт КВПУ.

Про це йдеться у зверненні Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград до Прем’єр-міністра України В.Б Гройсмана, міністра енергетики і вугільної промисловості України І.С. Насалика, Голови Верховної Ради А.В. Парубія, народного депутата М.Л. Бондаря, голови Львівської ОДА О.М.Синютки, Генерального директора ДП «Львівугілля» А.П. Дяченка, голови НПГУ М. Я. Волинця.

«До Вас звертається багатотисячний трудовий колектив ДП «Львіввугілля». Жахлива трагедія, яка сталась на шахті «Степова», засвідчує, до чого може призвести недофінансування вугільних підприємств, і як наслідок – порушення вимог техніки безпеки праці. Стукаючи касками, перекриваючи дороги, пікетуючи ЛОДА, ми висували вимогу: виділити кошти на охорону праці». – написали профспілківці у зверненні.

У РО НПГУ м. Червонограда зауважили, що три роки поспіль з 2015-го по 2017-й на забезпечення охорони праці на вугільному підприємстві не виділялися кошти з Державного бюджету. Гірники закликають владу задуматися над наслідками такої політики. Також Рада Голів РО НПГУ м. Червонограда вимагає : виконати обіцянку Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. про виділення коштів у розмірі 200 млн. гривень на забезпечення засобами індивідуального захисту гірників державних шахтах; виділити не менше як 38 млн гривень на охорону праці ДП «Львіввугілля»,з яких 18 млн гривень – для закупівлі саморятівників; ухвалити зміни до Державного бюджету України щодо виділення коштів на статтю «Державне фінансування вугільної галузі» у розмірі не менше як 2 млрд грн.

«Ми живемо для України. Ми хочемо жити гідно, як шахтарі європейських держав, й хочемо розвитку вугільної промисловості України», – зазначається в листі.


Реклама

А поділитися?