Голландці відкрили на Львівщині майже 5000 м² додаткових теплиць

logo
79284_gollandci_vidkrili_na_lvivwini_majzhe_500.jpeg


Сьогодні у місті Буську на Львівщині нідерландська компанія “Галіція Грінері” презентувала розширення тепличного комплексу на додаткових 4 800 м.кв.фото: прес-служба Львівської ОДА

фото: прес-служба Львівської ОДА

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник управління залучення інвестицій Львівської ОДА Роман Матис. 

“Нові 4 800 м.кв. теплиць з вирощування овочів і салатів від Galicia Greenery офіційно відкрито. Крім Олега Синютки і делегації від ЛОДА, на захід прибув посол Королівства Нідерланди та заступник Міністра агропромисловості”, – написав він. 

Як розповів Роман Матис у коментарі для  Tvoemisto.tv, сьогодні відкривали добудову тепличного комплексу, яка була новою чергою робіт, але загалом в проекті заплановане ще більш суттєве розширення.

“Земельна ділянка, яку попередньо було відведено під теплиці, в підсумку надавала можливість розширення до 5-ти гектарів. Цього року вдалось збудувати додаткових майже 5000 м.кв., завдання яких було розширити тепличну площу. Сам проект розпочався у 2015-му році. Тоді була збудована перша черга, яка була набагато меншою. Цьогорічне розширення є більш ніж в два рази масштабнішим”, – зазначив Роман Матис.

За його словами, інвестиції в останню чергу добудови становили 600 тис. євро, а розширення теплиць дозволить додатково створити 20 нових робочих місць. 

Підготувала Марічка Мишок


Реклама

А поділитися?