Голова Львівської облради вважає дуже плідною роботу XI сесії

logo
140686_golova_lvivskoji_oblradi_vvazhae_duzhe_pl.jpeg


17:10 10 жовтня 2017 р.

Олександр Ганущин розповів під час брифінгу для журналістів про підсумки ІІ пленерного засідання XI сесії, яке відбулося сьогодні, 10 жовтня.

Голова Львівської облради Олександр Ганущин наголосив під час брифінгу у вівторок, 10 жовтня: «Депутатський корпус розглянув всі питання порядку денного, навіть такі складні як реорганізація комунальних закладів». 

Реорганізацію «Верхньосиньовидненської загальноосвітної школи-інтернат І-ІІ ступенів «Надія» та створення на її базі «Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Надія» Олександр Ганущин прокоментував так: «Безумовно, дуже багатьом болить за долю колективів цих закладів, але все-таки пам’ятаємо для чого вони створені – надавати певні послуги. Коли ми говоримо, що 40 дітей обслуговує 70 працівників, то, очевидно, що це є недопустимі речі».

Голова Львівської облради також розповів: Депутати розглянули фактично половину питання щодо техногенної аварії у Стебнику. Домовилися, що ми не просто виділяємо кошти, а будемо слухати це питання у повному режимі. Плануємо на позачерговій сесії 24 жовтня за участі власників ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» провести належну дискусію».

Олександр Ганущин поінформував також: «Під час сьогоднішнього сесійного засідання було внесено низку технічних змін до показників обласного бюджету, які «розчистили дорогу» слуханням за підсумками 9 місяців, котрі відбудуться через кілька тижнів.

Тривалим, але результативним виявилося обговорення проекту рішення «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад області». Нам потрібно наповнювати скарбничку області в частині бюджету розвитку, оскільки іншого джерела Бюджетний кодекс нам, на жаль, не надає. Усі депутати, які голосували «за», розуміють, що отриманий фінансовий ресурс від приватизації необхідний для ремонту садочків, лікарень, шкіл та інших інфраструктурних об’єктів».

Очільник обласної ради також зауважив: «Беручи до уваги, що з наступного року окремий податок за нафтогазові площі буде надходити до обласного бюджету і до скарбнички місцевої ради, обласний парламент ухвалив рішення про надання спеціальних дозволів на користування надра. «Я тішуся, що у нас є розуміння того, що ми повинні приймати такі рішення. Бодай з огляду на те, що ми тоді демонструємо свою позицію, і без нас у режимі мовчазної згоди Київ його не приймає».

Олександр Ганущин резюмував: «Загалом я вважаю дуже плідною роботу XI сесіїобласної ради. Тепер усі разом будемо готуватися до позачергової сесії, де основним питанням буде – підсумок за результатами дев’ять місяців».

«Наприкінці зустрічі з журналістами голова Львівської обласної ради запросив всіх небайдужих громадян взяти участь у відкритті на Верецькому перевалі Меморіального комплексу полеглим січовикам Карпатської України, яке відбудеться у неділю, 15 жовтня», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.


Реклама

А поділитися?