Голова Львівської ОДА: Терпець у людей вже уривається – вони просто виносять сміття на дороги

logo
103327_golova_lvivskoji_oda_terpec_u_ljudej_vzhe.jpeg


Губернатор Львівщини Олег Синютка

Губернатор Львівщини Олег Синютка

Губернатор Львівщини Олег Синютка в інтерв’ю «Главкому» розповів, що ситуація із сміттям в місті дійшла до критичної точки: люди просто виносять відходи на дороги.

«Я бачу, що терпець в людей вже вривається. Тому що останніми тижнями люди просто виносять сміття на проїжджу частину, перекривають дороги в тих місцях, де сміття довго не вивозиться. Вчора була перекрита вулиця Глибока, перекривалась також, наприклад, вулиця Наукова. Це все виникає спонтанно як протест проти бездіяльності міської влади», – зазначив Синютка.

Очільник Львівщини додав, що на сьогодні третина сміттєвих майданчиків переповнена. Подекуди сміття не вивозиться вже тижнями. Він також повідомив, що не всюди критична  ситуація. Адже на вулиці, де він мешкає, сміття вивозиться.

«На моїй вулиці зараз вивозять сміття. Але раніше і там було нагромадження сміття. Це я про вулицю Чернігівську», – повідомив губернатор. .

Напередодні міський голова Львова Андрій Садовий визнав свою провину в тому, що зараз місто перебуває у критичному стані через сміття.

Вчора також стало відомо, що у Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

Як повідомлялося, станом на 18 червня у Львові назбиралося понад 8,5 тис. т  відходів, які нікуди вивезти.

Нагадаємо також, що 12 червня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

21 червня з Києва до Львова вирушила робоча група для вирішення питання вивезення сміття.

Віце-прем’єр Геннадій Зубко заявив, що для повного очищення Львова від накопичених побутових відходів необхідно два тижні.

Читайте також матеріал: Олег Березюк: президент і прем’єр побачили cвіжі рейтинги, і сміттєва проблема знову загострилась


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...