Голова ОДА імітує пошук ділянок для будівництва сміттєперерорбного заводу

logo
77938_golova_oda_imitue_poshuk_diljanok_dlja_bu.jpeg


Ще минулого тижня в ЛОДА заявили, що офіційно запропонували Львову нову земельну ділянку для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів. Проте до Львівської міськради впродовж наступних кількох днів після гучної заяви офіційні документи так і не надійшли, пише газета “Експрес”. 

Запропонувала ж обласна влада Львову ділянку біля села Добряни Миколаївського району, розташовану за 28 кілометрів від міста, площею 100 гектарів. Цікаво, що можливість будівництва сміттєпереробного заводу на згаданій ділянці розглядали ще чотири роки тому. 

Та торік розмови про це викликали бунт місцевих мешканців, які перекривали дороги. Через невдоволення селян Тростянецька сільрада прийняла 17 червня рішення №341 “Про заборону розміщення відходів та будівництва об’єктів поводження з відходами”, і, кажуть у сільраді, дотепер воно не скасоване.

“На позачерговій сесії Тростянецької громади 17 березня прийнято звернення до голови ЛОДА пана Синютки, — розповідає Андрій Кохан, староста села Добряни. — Того ж дня відбулась зустріч в облдержадміністрації з очільником області та представниками громади. Пан Синютка заявив, що без згоди громади  земля під сміттєзвалище в селі Добряни виділена не буде. А громада категорично проти”.

До слова, ще у 2013 році Львівська міськрада зверталася до голів Нового Роздолу, селища Великий Любінь у Городоцькому районі, села Тернопілля Миколаївського району (йдеться про ті ж Добряни). Також розглядали можливість побудови сміттєпереробного заводу між селами Ставчани і Полянка Пустомитівського району. 

Цікаво, у якому із перелічених населених пунктів пан Синютка запропонує Львову наступну ділянку?

Богданна МАРТИНИК


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...