Головне, щоб невивезене сміття у місті не почало загорятися, – еколог розповіла, що загрожує Львову

logo
101459_golovne_wob_nevivezene_smittja_u_misti_ne.jpeg


У разі загоряння куп сміття безпосередньо на території Львова в навколишнє середовище можуть потрапити небезпечні для людини речовини і канцерогени.

Таку точку зору висловила львівський еколог Алла Войцеховська, пише LvivNews.

«На даний момент ситуація з вивезенням сміття в місті дійсно важка. Так відходи, які накопичились протягом останніх декількох днів можна побачити не тільки на околиці Львова, а й в центрі міста. Найбільшу небезпеку це сміття становить з точки зору санепідеміології. Якщо не почати вивозити його найближчим часом, то це призведе до розмноження гризунів, і як наслідок поширенню небезпечних захворювань. Варто відзначити, що з екологічної точки зору важливо, щоб ці відходи не намагалися спалювати на території Львова, так як в противному випадку в навколишнє середовище потрапить велика кількість небезпечних речовин і канцерогенів », – зазначила А. Войцеховська.

Еколог додала, що головним завданням львівської влади, крім вивезення сміття повинні стати заходи, по недопущенню загоряння на тих майданчиках, де через не вивезення накопичилася величезна кількість побутових відходів.

«Головне, щоб влада налагодила вивіз відходів з території міста і не допускала його загоряння», – резюмувала еколог.

Нагадаємо, раніше в львівські міська влада заявила, що через неприбрані сміттєвих майданчиків з’явилася загроза поширення небезпечних інфекцій і спалахів захворювань серед населення. У мерії не виключають, що в зв’язку зі сформованою ситуацією в місті можуть закрити навчальні заклади.

А поділитися?Вам має сподобатись...