Головні новини Львова за 10 липня (прямий ефір)

logo
109218_golovni_novini_lvova_za_10_lipnja_prjamij.jpeg


Підприємець розбив машину муніципалів. Воювали не на жарт. Підприємець, який не хоче дотримуватись міських правил благоустрою, тепер ще й напав на автомобіль муніципалів.

Польські медики тренують українських. Тренінг для життя. Впродовж двох днів польські інструктори діляться досвідом порятунку пацієнтів у критичних станах із українськими медиками.

Театр «Воскресіння» ремонтують. Почнуть сезон на оновленій сцені. У театрі «Воскресіння» до осені мають провести капітальний ремонт.

На Лінкольна відкрили вуличні тренажери. Дворічний проект Інституту міста «Громади в дії» завершується. У ці вихідні на вул. Лінкольна відкрили майданчик із вуличними тренажерами.же на половині реалізованих ідей.

Влаштують фестиваль графіті на контейнерах. Перший в Україні фестиваль вуличних малюнків на контейнерах проведуть у Львові цих вихідних. Двадцять п’ять художників вже розмальовують дванадцять вантажних контейнерів.

Баскетбол на візках. Спорт, який допомагає стирати кордони і не помічати перешкод. У Львові вже більше року існує команда сильних духом людей, які займаються баскетболом на візках.

А поділитися?Вам має сподобатись...