Головні новини Львова за 11 серпня (прямий ефір)

logo
120135_golovni_novini_lvova_za_11_serpnja_prjami.jpeg


Взяли «на гарячому» начальника митного поста. Взяли «на гарячому». У п’ятницю вранці працівники прокуратури спільно з управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби Львівщини затримали керівника митного поста «Західний».

Попрощались з героєм. На Львівщині попрощались із загиблим героєм. Село Лісневичі на колінах проводжало в останню путь Володимира Зейлика.

Жінка намагалася продати немовля через Інтернет. Немовля за оголошенням. Прокуратура Львівщини передала до суду справу про продаж дитини.

Пам’ятна дошка – як привід для міжнародного скандалу. Скандал – містечковий, а може перерости у міжнародний. Меморіальну дошку на вшанування офіцера вермахту встановили у Дрогобичі.

Геріатричний пансіонат шукає волонтерів. Волонтерам геріатричного пансіонату потрібна допомога. Уже понад рік вони проводять заняття із арт-терапії для літніх людей, які залишились без опіки рідних.

«Кубок Лева» з орієнтування. У Львові знову зібралися пошуковці. Четвертий рік поспіль спортивні орієнтувальники віднаходитимуть контрольні пункти на «Кубку Лева».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...