Головні новини Львова за 11 вересня (прямий ефір)

logo
130368_golovni_novini_lvova_za_11_veresnja_prjam.jpeg


Новий статус Саакашвілі. Поки що не громадянин України, але під посиленою опікою. У понеділок Михайло Саакашвілі написав заяву до ДМСУ з проханням надати йому статус особи, яка потребує додаткового захисту.

Директора органного залу обиратимуть ще раз. Так вирішила робоча група, яка вивчала роботу конкурсної комісії 23 серпня.

Розпочато ремонт дороги Львів-Самбір-Ужгород. Частину траси Львів-Самбір-Ужгород закрили на ремонт. Транспортний рух там зупинили щонайменше на місяць.

Стартували військові навчання «Репід Трайдент». Протистояти гібридним викликам. На Львівщині стартували українсько-американські командно-штабні навчання «Репід Трейдент 2017».

У Львові урочисто відкрили Центр імені Андрея Шептицького. Нова мультифункціональна бібліотека Українського католицького університету для жителів міста відкрила свої двері у неділю.

«Галичанка» стартувала в єврокубку. Перший крок на шляху до євротрофею. Львівська «Галичанка» стартувала у кваліфікації Кубка ЄГФ. Жереб звів наших гандболісток із нідерландським клубом «Морренгоф-Янсен Дальфсен».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...