Головний архітектор Миколаєва у Львові розповіла про облаштування будівель в історичному середовищі міста

logo
102085_golovnij_arhitektor_mikolaeva_u_lvovi_roz.jpeg


Головний архітектор Миколаєва Анна Палеха під час відкритої дискусії у Львові розповіла про врегулювання облаштування будівель в історичному середовищі міста: вивісок, реклами, реставрації. Про це повідомляє «Агенція розвитку Миколаєва» на сторінці у Facebook.

«В місті триває робота з розробки проекту реконструкції Соборної площі. В нас є така організація як «Агенція розвитку Миколаєва». Це «просунуті» молоді люди, урбаністи, які як раз і виступають тим «прошарком» між громадськістю та міською владою, аби вести діалог та опитувати мешканців міста про те, якою вони хочуть бачити площу і що там має бути. Саме тому за допомогою агенції було проведено конкурс ідей, в якому могли взяти участь абсолютно всі миколаївці. Було подано багато робіт. Це були саме ідеї, а не архітектурні рішення. Та за результатами цього конкурсу ідей спільно з Агенцією готуємо проведення професійного конкурсу, де братимуть участь професіонали, і, відповідно, ті ідеї, які були запропоновані жителями, будуть вкладені в цей конкурс», – вважає Палеха.

За її словами, міська влада з минулого року почала активно займатися питанням історичної забудови в центральній частині Миколаєва. Застарілий історико-архітектурний опорний план потребує оновлення, що дасть можливість визначити обмеження будівництва щодо висотності, а також виявити «червоні лінії» та визначити ті комплекси, які є пам’ятками історії та архітектури або охоронюваними територіями.

Крім того, на підставі розроблених АРМ рекомендацій щодо впорядкування вивісок на вулиці Соборній, так званого «дизайн-коду», управління архітектури планує провести паспортизацію фасадів головної пішохідної вулиці міста.

Участь в обговоренні взяли представники муніципалітетів та громадських організацій міст Одеса, Чернівці, Вінниця, Бучач, Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Чернігів, Миколаїв, Кременець, Червоноград, Львів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...