Головний лікар обласної лікарні порадив пацієнтам лікувати злоякісні пухлини… лимонами

logo
115364_golovnij_likar_oblasnoji_likarni_poradiv_.jpeg


27.07.2017 18:01

Головний лікар обласної лікарні порадив пацієнтам лікувати злоякісні пухлини... лимонами
Днями люди активно ділилися посиланням на офіційну сторінку в соціальній мережі головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички, пише Експрес. 

Один із найвідоміших медиків області перепостив у себе на сторінці статтю про те, як заморожені лимони лікують рак. Назва рекомендованого тексту: “Заморозьте лимони і попрощайтеся з діабетом, пухлинами і ожирінням. Секретний метод, який творить чудеса”.

“Було доведено, що лікування натуральним лимоном у 10 000 разів ефективніше, ніж традиційна хіміотерапія” – йдеться у тексті, який радить Михайло Гичка. Серйозно? Та це ж – сенсація! Все! Ура! Ми подолали рак?

“Ну і що?” – справедливо може зауважити наш читач. Адже кожен із нас може ділитися в інтернеті чим хоче і у що вірить.

Воно-то так. Але добра сотня переглядів, 130 перепостів рекомендованої статті, десятки слів вдячності за пораду і, що найважливіше, – обіцянки підписників спробувати метод. Це вже, погодьтеся, неабияка відповідальність.

“Та це профанація! Відомо, що лимони містять багато вітаміну С, отож такий засіб може хіба що підтримувати якийсь час організм, але не лікувати, а тим паче, позбавляти від раку, – каже Любов Буцинська, доктор біологічних наук, керівник лабораторії генетики раку Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України. – Якщо людина, маючи онкопатологію, покладатиметься на зцілення завдяки замороженим лимонам, це призведе до трагічного фіналу”.

Відомий лікар-валеолог Борис Скачко також не рекомендує дотримуватися порад пана Гички. 

“Уже не вперше розголосу набуває так зване лікування лимонами. Для прикладу, є версія, що завдяки очищенню організму цими цитрусовими, вже через два тижні людина буде абсолютно здоровою. Проте і такий нетривалий термін людина не здатна витримати, адже, за умовами методики, за цей час треба з’їсти понад сотню лимонів. Знаєте, чим це загрожує? Розвитком ниркової недостатності, а це небезпечний для життя стан, – пояснює лікар. – Річ у тому, що у шкірці цих цитрусових міститься багато отруйних речовин (феноли). Ракові пухлини “з’їдають” більше отрути, ніж здорові, тож, перш ніж ці речовини почнуть убивати онкоклітини, вони знищуватимуть здорові. 

А що феноли спершу потрапляють у кров, після чого виводяться з організму через нирки, то йдеться  про загрозу порушення функції цих органів та розвитку недостатності. При цьому потерпатимуть і клітини імунної системи. Наголошую, мова про небезпеку, якою супроводжується регулярне споживання великої кількості лимонів”. 

То що? Лікуємо рак, а при нагоді – гайда лікувати нирки?   

Оля ПІЛІЩУК, Лариса ПЕЦУХ

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...