Головний поліцейський Львівщини розповів про розслідування бійки між підлітками на Левандівці

logo
79268_golovnij_policejskij_lvivwini_rozpoviv_pr.jpeg


Начальник ГУ НП у Львівській області Валерій Середа розповів подробиці у справі бійки підлітків на Левандівці. Про це він повідомив сьогодні, 3 квітня, під час брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу.

Як повідомляв Львівський портал, у понеділок, 27 березня, біля гуртожитку Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, що на вул. Іванни Блажкевич, 10, трапилася масова бійка, котра набула значного резонансу.

«На «102» від невідомої особи надійшло повідомлення про бійку, приїхав наряд, підійшли дільничні…Адміністратор на прохідній сказав, мовляв, нічого такого не знає. Також не було жодних повідомлень з медзакладів про те, що хтось звернувся із травмами. Лише 29 березня після того, як ця інформація з’явилася у соцмережах, надійшла заява щодо цієї бійки від керівництва училища…», – розповів він.

За його словами, наразі проводяться слідчі дії. «Так, вже опитано близько 40 неповнолітніх», – додав Валерій Середа.

Також він дорікнув і поліцейським, бо, мовляв, якби проводилися профілактичні заходи, такого б не сталося: «Там є недопрацювання поліції. Була можливість передбачити це, але треба було активніше проводити профілактичні заходи. Колись у поліції була служба у справах дітей, там діяли цілі підрозділи – до десяти осіб у райвідділі. Станом на нині інша ситуація – маємо ювенальну поліцію, і це, в кращому випадку, двоє людей».

Валерій Середа зазначив, що, як виявилося, керівництво цього навчального закладу інформувало про можливість таких провокацій торік у вересні.

«Буде проводитися службова перевірка. Якщо це підтвердиться, то однозначно будуть вжиті суворі заходи дисциплінарного впливу до працівників, які мали б це передбачити», – констатував головний поліцейський області.

Водночас він додав: «Тут не скільки йдеться про те, щоб притягнути когось з цих дітей до відповідальності, стільки про те, щоб спрацювати так, аби цього не повторювалося у майбутньому».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...