Головний тренер Скали: Ми серйозно готувалися до матчу з буковинською командою

logo
113903_golovnij_trener_skali_mi_serjozno_gotuval.jpeg


Роман Гнатів прокоментував матч 2-го туру друголігової першості України

Матч 2-го туру друголігової першості України «Буковина» – «Скала» прокоментував головний тренер команди Львівської області Роман Гнатів.

– Ми серйозно готувалися до матчу з буковинською командою. Я переглядав матч суперника із ФК «Львів». Мені сподобалася гра «Буковини» на контратаках, плюс гравці непогано комбінували. Ми серйозно готувалися. Тим більше, що ми не можемо дозволити до будь-кого серйозно готуватися. Наша команда не зіграна. Ми зібрали команду за тиждень до чемпіонату. Ми не провели навіть однієї гри, однак у команду прийшли хлопці, яких я знаю. Ми вже по ходу готуємо команду, – зазначив Р. Гнатів, передає fcbukovyna.com.

– Які цілі Ви ставите перед командою?

– Ми переговорили з президентом. Поки у першому колі формується команда, ми дивитимемося на те, на що здібні та можемо претендувати. Поки що виходимо на кожну гру перемагати. Вже потім відштовхуватимемося від того, як у нас підуть справи. Тоді ставитимемо завдання.

– Те, як розвивалися події у матчі, можливо, стало для Вас сюрпризом…

– На гру, напевно, вплинули два швидкі голи. Хлопці відчули впевненість, розпочали грати розкуто. Це їм додало позитивних емоцій. А коли у другому таймі пропустили гол, то впевненість перейшла у самовпевненість. Одразу зникла гра, одразу виникали загрози поблизу наших воріт. Це доводить те, що у нас не все так ідеально.

Відео: fakty.cv.ua

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...