Голову Пустормитівської РДА не звільнили за нецензурну лексику

logo
30610_golovu_pustormitivskoji_rda_ne_zvilnili_z.jpeg


Депутати Львівської облради провалили голосування за звільнення голови Пустомитівської РДА.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської облради депутати не проголосували за звернення до президента Петра Порошенка та голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо негідної поведінки голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимира Говенка.

“За” проголосувало лише близько 30 депутатів.

“Запис цілком випадково засвідчив справжній рівень високопосадовця, призначеного на посаду указом Президента. Брудна лайка, якої він навіть не намагається уникати в службовому кабінеті, – це реальний лексикон голови райдержадміністрації. На нашу думку, такий факт є більш, ніж достатньою підставою для покарання голови райдержадміністрації аж до його звільнення”, – йдеться у тексті звернення.

Зазначимо, нещодавно у засобах масової інформації з’явився аудіозапис телефонної розмови голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимира Говенка з місцевою жителькою, яка просила увімкнути опалення у дитсадку в с. Старе Село. Закінчивши розмову з жінкою, Володимир Говенко не поклав слухавку і почав зневажливо висловлюватись у бік співрозмовниці, а також вживав нецензурну лексику.

Нагадаємо, у 2015 році, перебуваючи на посаді голови Пустомитівської РДА, Володимир Говенко задекларував 101 тис грн, авто, землю, будинок та гараж. Він виконує обов’язки голови Пустомитівської РДА з жовтня 2014 року, а до цього часу він був заступником голови цієї райдержадміністрації.

Також Говенко працював на посадах начальника управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі та начальника Державної податкової інспекції у Пустомитівському районі.


Реклама

А поділитися?