Господарів штрафуватимуть за незареєстрованих собак

logo
52333_gospodariv_shtrafuvatimut_za_nezareestrov.jpeg


У Львові з 1 січня, правоохоронці перевірятимуть чи усі собаки мають ідентифікаційні жетони. Якщо такого на ошийнику не буде – господар буде оштрафований.

Реєстрацією у місті хочуть полегшити пошук загублених тварин та спонукати господарів бути відповідальнішими.

Реєструвати собак в ЛКП «Лев» почали ще з першого вересня. За чотири місяці у Львові зареєстрували тисячу дев’ятсот чотирилапих. З них лише вісім котів. Бували дні, розповідає секретарка ЛКП, коли за день приходило понад півтори сотні відвідувачів.

-На реєстрацію приходять дуже багато породистих собак, зазвичай лабрадори, німецькі вівчарки, кокер спаніелі, іншиські тер’єри, але також зустрічається, що багато людей приходять і з безпородними собачками. Десь 30-40% безпородних собак,– розповіла секретарка ЛКП «Лев» Алла Галянт.

Для зручності львів’ян окрім ЛКП, внести у базу дані про собаку можна ще й у кількох ветклініках. Зареєструвати тварину повинен кожен господар. Адже з першого січня тих, хто цього не зробив чекає штраф.

-Коли будемо виявляти дані правопорушення, то на власників тварин будемо складати протоколи про адміністративне правопорушення згідно 154 статті, а саме порушення правил тримання собак і котів,– командир 4-го батальйону патрульної поліції Львова Юрій Лещишин.

Суму штрафів визначатиме адміністративна комісія у районних адміністраціях.

Як повідомляв Соцпортал раніше, під стіни управління поліції принесли мертвих собак.


Реклама

А поділитися?