Граючий тренер із Рівного завоював у Львові футзальний аматорський кубок

Рівненський футзаліст Сергій Тригубець здобув свій черговий трофей у Львові. Цього разу любительська команда «Галицька здоба», яку він тренує і за яку він одночасно грає, завоювала футзальний Кубок серед аматорських команд на VIII Всеукраїнському турнірі з футзалу.

Як розповіли на сторінці МФК «Галицька здоба» у соцмережі, змагання відбувалися 14-15 січня у Львові в Палаці спорту «Галичина».

У турнірі взяли участь п’ять команд. Окрім «Галицької здоби», яка представляла місто Львів, на турнір прибули дві команди з Києва – «Конструктив» і «Грифон» та дві команди з міста Вінниця – «Техно+» і МФК «Арена».

Турнір тривав два дні. В суботу, 14 січня, матчі серед команд-учасниць проводилися за круговою системою. А на наступний день, в неділю, перші три команди з турнірної таблиці мали розіграми між собою Кубок Переможця, а команди які посіли 4 та відповідно 5 місце – «Кубок Престижу».

В перший день змагань «Галицька здоба» перемогла у всіх матчах і посіла перше місце в турнірній таблиці. Далі за нами розмістилися команди «Конструктив» та «Техно+».

У неділю, 15 січня, господарі підтвердили статус фаворита змагань і вдруге обіграли своїх суперників, ставши переможцем VIII Всеукраїнського турніру з футзалу серед аматорських команд. Друге місце посіла команда «Конструктив», третє – «Техно+», а «Кубок Престижу» здобула команда МФК «Арена».

Довідка. Любительський футбольний клуб «Галицька здоба» (Львів) створений 28 березня 2013 року. У середині 2015 року клуб очолив Сергій Тригубець.

Як пояснили тоді у самій команді, «літній сезон 2015 року з міні-футболу Львова завершився для «Галицької здоби» не дуже вдало. Після першого кола стало очевидним те, що аматорська ліга Львова значно додала в своєму розвитку. Багато гравців, які раніше займалися професійно футболом, розпочали грати у низці команд котрі заявилися на аматорські змагання, зорганізовані Асоціацією міні-футболу Львівщини. Щоби не бути статистами для свої суперників нам потрібно було щось змінювати. Керівництво клубу вирішило запросити відомого українського футзаліста Сергія Тригубця на посаду тренера клубу. Завдяки його настановам та підказкам гравці клубу змогли вибратися з дна турнірної таблиці. Команда завершила на 5 місці цей літній сезон».

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Після 5-го туру Чемпіонату Рівного «Славія» і «Комфорт-Сервіс» зберегли лідерство

Футзальні змагання у Рівному дісталися екватора

Нагадаємо, Сергій Тригубець закінчив Рівному спортшколу, після чого транзитом через рівненський «Случ» потрапив спочатку до Києва, а потім вже до Львова. Ось як він про це розповідав в інтерв’ю навесні 2010 року, коли був гравцем львівської «Енергії»:

« – Відомо, що багато футболістів потрапляють у міні-футбол із великого футболу. А як ти прийшов у міні-футбол?

— Ще в 1995 році я закінчив рівненський СДЮШОР. Коли рівненський “Верес” вилетів із вищої футбольної ліги до першої, запрошував мене у свій склад, але паралельно із цим мені на¬дійшла пропозиція від команди з вищої ліги по міні-футболу… Я вирішив спробувати себе у міні-футболі. Спочатку грав за “Случ”, потім ця команда розлетілася, і я почав грати в першій лізі за МФК “Рівне”. Потім надійшла пропозиція від львівської “Енергії”, яку я прийняв. Переїхав до Львова і разом з тодішньою “Енергією” вийшов у вищу лігу. Потім у моїй кар’єрі був київський “Інтеркас”, львівський “Тайм” і знову повернення в “Енергію”.

— Сергію, можна зробити висновок, що львівська “Енергія” для тебе є, так би мовити, рідною командою?

— За весь період виступів у міні-футболі я найбільше часу віддав «Енергії». Щодо київського “Інтеркасу”, то перші свої медалі чемпіонату України, а саме бронзові та срібні, я здобув з киянами. Був там найкращим бомбардиром команди. Словом, там теж себе комфортно почував. В “Таймі” в мене теж нормально все складалося, якби не травма, яка не дозволила мені певною мірою розкритися та заграти. “Енергію” як команду я люблю та поважаю, бо вона дала мені шлях у міні-футбол, дала мені футбольне ім’я. Завдяки “Енергії” я й зміг грати в таких класних командах, як “Інтеркас” і “Тайм”.