Гройсман доручив голові Львівської ОДА розібратися з проблемою вивозу сміття

logo
102175_grojsman_doruchiv_golovi_lvivskoji_oda_ro.jpeg


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив проблему вивозу сміття зі Львова з головою обласної державної адміністрації Олегом Синюткою.

Про це повідомив Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

“Домовилися, що 20 червня він збере міських голів області і попросить їх вкотре прийти на допомогу львів’янам. Віце-прем’єру Геннадію Зубку доручу також попрацювати з головами ОДА та мерами інших областей”, – зазначив глава уряду.

За словами Гройсмана, чиновникам треба “об’єднувати зусилля”.

“Якщо Львівський міський голова не здатний вирішити проблему сміття, то львів’яни не повинні від цього страждати!” – підкреслив він.

Також у Львові зараз перебуває в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка оцінить епідеміологічну ситуацію.

“Протягом цього року вже не раз мені доводилося організовувати допомогу Львову і хочу і сьогодні запевнити, що львів’ян наодинці з цією ситуацією не залишимо”, – резюмував прем’єр.

Раніше НВ повідомляло, що мер Львова Андрій Садовий звернувся до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації через проблеми з вивезенням сміття.

Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі стався обвал сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інші області України, що викликало опір як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...