Гройсман доручив Синютці розібратися із могильниками поблизу Жовкви

logo
27563_grojsman_doruchiv_sinjutci_rozibratisja_i.jpeg


Володимир Гройсман вважає ситуацію щодо масового захоронення решток тварин ДП “Укрветсанзавод” обласною, а не всеукраїнською проблемою.

Про це повідомив прем’єр-міністр Україна Володимир Гройсман під час церемонії відкриття нового заводу компанії Fujikura на Львівщині.

За його словами, ситуація, що склалася із могильниками на території Жовківського костомельного заводу, коли на полях довкола заводу масово закопують рештки тварин замість того, щоб їх спалювати, належить до компетенції Львівської облдержадміністрації та має вирішуватися владою області.

Однак, якщо влада Львівщини буде неспроможна самотужки справитися із цією проблемою, уряд готовий піти Львівщині на зустріч.

Нагадаємо, ще у червні журналісти Варіантів зафіксували, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви є велика кількість ям, у яких закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікаціях Крематорій на свині та Курячі ніжки Жовкви.

За публікаціями журналістів Варіантів, Держекоінспекція Львівської області спільно із представниками Національної поліції, Жовківської районної ради обстежила територію поряд з ДП “Укрветсанзавод” та виявили 4 ділянки захоронення решток тварин загальною площею 6175 м². 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...