Гройсман пообіцяв взятися за забудовників, щоб полегшити життя людям з особливими потребами

logo
27621_grojsman_poobicjav_vzjatisja_za_zabudovni.jpeg


Зробити більш жорсткішими вимогами до будівництва пообіцяв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під свого візиту на Львівщину. Він переконаний, що забудовники не достатньо приділяють уваги питанням комфортного доступу до новобудов людей із особливими потребами. Про це він заявив, виступаючи перед учасниками та призерами паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України в селі Яворів на Львівщині.

– В Україні потрібно більше приділяти уваги «безбар’єрності». Люди з особливими потребами повинні безперешкодно пересуватися в містах, громадському транспорті, мати вільний доступ до державних та медичних закладів. Тому я виступатиму за внесення змін до існуючою нормативної бази. Вимоги до будівництва мають бути більш жорсткішими, щоб забудовники обов’язково враховували інтереси людей з особливими потребами, – зазначив прем’єр Гройсман.

Крім того, він пообіцяв за рахунок фінансування державних програм наступного року приділити більше уваги відновленню спортивної інфраструктури в Україні.

На завершення свого виступу Володимир Гройсман запевнив, що до кінця місяця спортивно-реабілітаційний центр отримає автобус для комфортного пересування осіб, які там лікуються та проходять реабілітацію. А від себе подарував проектор для перегляду фільмів.

В свою чергу, прем’єру запропонували стати почесним членом Національної паралімпійської збірної України та подарували спортивний костюм збірної.

Довідка PRESS-ЦЕНТР:

На базі Західного спортивно-реабілітаційного центру НКСІУ лікуватися та проходити реабілітацію одночасно можуть 300 осіб. За рік – понад сім тисяч. На базі Центру діє програма активної реабілітації «Повернення до життя». Розрахована вона на травмованих діючих та звільнених в запас військовослужбовців і цивільного персоналу сектору оборони України.

Оксана ЖУЛЕВИЧ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...