Гройсман відправив Зубка до Львова для вирішення проблеми із сміттям

logo
102486_grojsman_vidpraviv_zubka_do_lvova_dlja_vi.jpeg


Завтра урядова робоча група відправиться до Львова для організації роботи із вивезенням відходів з міста.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як заявив сьогодні прем’єр-міністр Володимир Гройсман, 21 червня до львова прибуде робоча група з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадієм Зубком для організації допомоги у вирішенні ситуації з вивезенням сміття у місті.

Гройсман додав, що робоча група має допомогти місцевій владі в організації вивезення твердих побутових відходів.

“Завтра до Львова виїжджає група на чолі з віце-прем’єр-міністром Зубко, ГСЧС, Мінекології. Будемо допомагати спільно з обласною державною адміністрацією, главою обладміністрації, будемо допомагати вичищати Львів від сміття. Таке завдання я поставив робочій групі, яка завтра розпочне роботу у Львові”, – наголосив Володимир Гройсман.

Зазначимо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської ОДА Олегу Синютці провести перемовини з міськими головами області, аби вони погодились приймати на свої полігони сміття. А віце-прем’єр Геннадій Зубко має поговорити щодо приймому львівського сміття з головами ОДА та міськими головами інших областей України.

Нагадаємо, згідно з даними Львівської міської ради, станом на сьогодні майже 40% сміттєвих майданчиків є переповненими. Однак, попри збільшення кількості хвороботворних бактерій, мух та щурів на сміттєвих майданчиках, у Львові надзвичайний стан не запроваджуватимуть.

А поділитися?Вам має сподобатись...