Громади сходу та заходу однаково чекають на державну підтримку

logo


Народний депутат Ірина Суслова (Блок Петра Порошенка) звернулася до уряду з проханням надати громадам Станиці Луганської та міста Турки дотацію — відповідно 16,5 та 30,8 мільйона гривень.

«До мене, як до народного депутата, звернулися керівники міста Турка на Львівщині та Станиці Луганської на Луганщині. Попри різну географію, проблеми в них спільні. Станиця Луганська — це прифронтове місто, де війна залишила свій глибокий слід. Через бойові дії там більш як удвічі скоротилася кількість платників податку на доходи фізичних осіб. А це основне, мало не єдине, джерело наповнення тамтешнього бюджету. В результаті Станиця Луганська не здатна самостійно профінансувати низку соціальних програм. Зокрема, в неї немає коштів на харчування дітей, на їх оздоровлення, на виплату матеріальної допомоги людям, які живуть на лінії розмежування», — зазначила народний депутат у Фейсбуці.

Коли ж ідеться про Турку, то вона, на щастя, живе в мирі, але величезне соціальне навантаження на місцевий бюджет теж робить його розбалансованим та дефіцитним. «Місцеві управлінці порахували, що видатки Турки перевищують доходи на 30,8 мільйона гривень. Під загрозою виплата зарплати вчителям, медикам, утримання лікарень та шкіл», — зазначила І. Суслова та висловила сподівання на позитивну відповідь урядовців, що допоможе підтримати якість життя мешканців цих міст на достойному рівні.


Реклама

А поділитися?