Громадянин Польщі побився з муніципалами через паркування у пішохідній зоні Львова

logo
117739_gromadjanin_polwi_pobivsja_z_municipalami.jpeg


Вчора, 3 серпня, патрульні муніципальної варти із застосуванням сили вгамовували іноземця, який заїхав на своїй автівці Volkswagen Multivan у пішохідну зону в центрі Львова, куди впускають лише за спеціальними перепустками, і відмовився покинути цю зону, заборонену для в’їзду. Він побив працівника евакуатора, муніципалів, після чого його доставили у відділ поліції.

Патрульні Муніципальної варти помітили автомобіль на польських номерах, припаркований на площі Ринок. Зі слів свідків, машина стояла там ще з ночі, а спеціального дозволу для в’їзду у центральну частину міста, вона не мала.

Водій автівки, громадянин Польщі, сидів поруч у кафе. Зауваження муніципалів він знехтував, тож дружинники викликали евакуатор.

«І от, коли водій-порушник побачив, що з ним ніхто не жартує, раптово зірвався і спочатку спробував напасти на водія евакуатора. Коли ж муніципали йому завадили, одного з патрульних він вдарив. Скрутили зухвальця миттєво. Далі ‒ доставили у райвідділ», ‒ повідомили у Муніципальній варті.

Працівники Муніципальної варти написали заяву. Евакуйований автомобіль порушника перебуває на штрафмайданчику.

фото патрульної поліції і муніципальної варти

А поділитися?Вам має сподобатись...