Громадянка Туреччини на мотоциклі потрапила у ДТП на Львівщині

logo
115448_gromadjanka_turechchini_na_motocikli_potr.jpeg


Новини, 28.07.2017

28.07.2017, 08:12

ДТП, гражданка Турции, на мотоцикле, Львовская областьНа автодорозі Львів – Краковець, біля села Передвір’я громадянка Туреччини на мотоциклі потрапила у дорожньо-транспортну пригоду. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

27 липня о 17:17 на автодорозі Львів – Краковець, біля с. Передвірʼя сталось ДТП: 48-річна водій мотоцикла BMW, громадянка Туреччини, не справилась із керуванням, з’їхала у кювет та отримала травми. Каретою ШМД постраждалу доставлено у Яворівську ЦРЛ, а згодом доправлено у 8-му клінічну лікарню м. Львова.

На автодороге Львов – Краковец, возле села Передворье гражданка Турции на мотоцикле попала в дорожно-транспортное происшествие. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

27 июля в 17:17 на автодороге Львов – Краковец, возле с. Передворье произошло ДТП: 48-летняя водитель мотоцикла BMW, гражданка Турции, а не справилась с управлением, съехала в кювет и получил травмы. Каретой СМП пострадавшую доставили в Яворовскую ЦРБ, а затем – в 8-ю клиническую больницу Львова.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...