Громадська рада вимагає у Садового розірвати договори з перевізниками і провести новий конкурс

logo
140336_gromadska_rada_vimagae_u_sadovogo_rozirva.jpeg


22310178 144684779474753 8065194686150764527 nФото: Ірина РєвуноваСьогодні, 9 жовтня,  відбулося ще одне позачергове засідання громадської ради при управлінні транспорту ЛМР. Про це повідомили на сторінці у Facebook.

Обговорювали питання судів навколо оголошеного ще в січні 2017 року конкурсу перевізників та договорів, укладених з “Міра і К” та АТП-14630 за результатами конкурсу.

Зараз і конкурс, і його результати скасовані двома судами. Натомість тривають суди навколо договорів, які намагалось розірвати управління транспорту. 

“Відтак, вирішили звернутися до міського голови Львова Андрія Садового з проханнями:1) Привести ситуацію з договорами у відповідність до рішення адмінсуду (фактично, розірвати договори з АТП-14630 та “Міра і К”) – за 7.2) Оголосити новий конкурс перевізників, який відповідав би усім вимогам законодавства – за 10.3) Невідкладно організувати зустріч з перевізниками, членами громадської ради та всіма причетними підрозділами ЛМР для обговорення критичної ситуації, яка склалася з громадським транспортом у Львові – за 10.4) Передбачити кошти на вивчення пасажиропотоку та провести вивчення пасажиропотоку, аби відкоригувати транспортну мережу та з’ясувати реальну кількість платних пасажирів і пільговиків.

Також ми розглянули питання конкурсу на посаду начальника управління транспорту, який оголосила ЛМР, і вирішили звернутися до управління персоналом ЛМР з проханням повідомити громраду про дату і час проведення конкурсу, аби наш представник(представники) міг(могли) бути присутнім(ми) під час конкурсу, а також попередньо організувати зустріч громради з кандидатами на посаду”, – йдеться у повдомленні.


А поділитися?Вам має сподобатись...