Громадські слухання чи лекція від чиновників? На Яворівщині «поговорили» про сміттєпереробний завод

logo
111197_gromadski_sluhannja_chi_lekcija_vid_chino.jpeg


5c856eb25b3e1fc73f244a7686864411 XL13 липня, в селі Залужжя, Яворівського району, на виконання доручення голови Львівської ОДА проводились громадські слухання. Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net.

Проведення громадських слухань – обов’язкове, це вирішила обласна комісія, яка з 10 грудня 2016 року працювала над визначенням інвестора щодо будівництва сміттєперобного заводу на території Львівщини.

Громадські обговорення (слухання) проводились в сільському Народному домі, який був вщент заповнений людьми.

Проводились ці слухання за участі першого заступника голови Яворівської РДА, начальника відділу екологічної експертизи та поводженням з ТПВ Львівської ОДА, представника департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА, селищного голови смт. Шкло, сільських голів Старичі та Залужжя. Міських голів Яворова та Новояворівська не було.

Предметом розгляду даних слухань було розташування заводу по переробці ТПВ на земельній ділянці біля села Новий Яр, поблизу села Старичі та селища Шкло.

Після бурхливого обговорення з’ясувалося, що це не громадські обговорення або слухання, а лише лекція, роз’яснення місцевому населенню про поводження з ТПВ та необхідність сміттєпереробних заводів.

В результаті люди відмовились слухати поважних чиновників з обласного центру та залишили приміщення Народного дому.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...