Група сутенерів поставляла з Харкова у Львів жінок для секс-послуг

logo
102040_grupa_suteneriv_postavljala_z_harkova_u_l.jpeg


19.06.2017, 17:22

секс-услуги, проститутки, сутенерГалицький районний суд м. Львова виніс вирок члену групи сутенерів, які поставляли у Львів жінок з Харкова для сексуальних послуг. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень України.

Як зазначається в матеріалах справи, в злочинне угрупування входило як мінімум вісім чоловік. Кожен з них виконував свої функції.

Двоє з них підшукували у Львові приміщення для організації стриптиз клубів, в яких окрім стриптизу надавались платні сексуальні послуги. Ці приміщення вони в подальшому спеціально облаштовували для надання платних сексуальних послуг, контролювали працівників нічних закладів, перевіряли господарську діяльність клубу та фінансували його, контролювали перевезення жінок з Харкова у Львів, розподіляли доходи клубів між учасниками угрупування.

Двоє діяли як виконавці роботи, зазначеної вище. Ще двоє виконували функції адміністраторів стриптиз клубів, забезпечували жінок, які надавали інтимні послуги, житлом, косметикою, одягом, засобами гігієни, контролювали режим роботи жінок та їх поведінку з клієнтами, підшукували клієнтів та приймали від них замовлення,  отримували від клієнтів гроші.

Останній виконував функції менеджера по набору персоналу: розміщував рекламу у засобах масової інформації та інтернет ресурсах про підбір на різні посади у нічні клуби, проводив співбесіди з молодими жінками.

Для своєї діяльності угрупування використовувало мережу стрип клубів “Какаду” і “Білий Какаду”. За даними слідчих, до цієї справи було залучено близько 50 жінок, яким платили по 1300 – 1900 грн. за одну годину (кожна отримувала 40 % цієї суми).

Днями суд виніс вирок щодо одного з виконавців цього угруповання. Галицький райсуд визнав його винним у вчинені злочинів, передбачених ч.3 ст.303, ч.2 ст.302 КК України, та призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання, призначивши іспитовий строк два роки.

Галицкий районный суд. Львова вынес приговор члену группы сутенеров, поставлявших во Львов женщин из Харькова для сексуальных услуг. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений Украины.

Как отмечается в материалах дела, в преступную группировку входило как минимум восемь человек. Каждый из них выполнял свои функции.

Двое из них подыскивали во Львове помещения для организации стриптиз клубов, в которых кроме стриптиза предоставлялись платные сексуальные услуги. Эти помещения они в дальнейшем специально обустраивали для предоставления платных сексуальных услуг, контролировали работников ночных заведений, проверяли хозяйственную деятельность клуба и финансировали его контролировали перевозки женщин из Харькова во Львов, распределяли доходы клубов между участниками группировки.

Двое действовали как исполнители работы, указанной выше. Еще двое выполняли функции администраторов стриптиз клубов, обеспечивали женщин, которые оказывали интимные услуги, жильем, косметикой, одеждой, средствами гигиены, контролировали режим работы женщин и их поведение с клиентами, подыскивали клиентов и принимали от них заказ, получали от клиентов деньги.

Последний выполнял функции менеджера по набору персонала: размещал рекламу в средствах массовой информации и интернет ресурсах о подборе на различные должности в ночные клубы, проводил собеседования с молодыми женщинами.

Для своей деятельности группировки использовало сеть стрип клубов “Какаду” и “Белый Какаду”. По данным следователей, к этому делу были привлечены около 50 женщин, которым платили по 1300 – 1900 грн. за один час (каждая получала 40% этой суммы).

На днях суд вынес приговор в отношении одного из исполнителей этой группировки. Галицкий райсуд признал его виновным в совершении преступлений, предусмотренных ч.3 ст.303, ч.2 ст.302 УК Украины, и назначил наказание в виде пяти лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания, назначив испытательный срок два года.


Реклама

А поділитися?