Губернатор Львівщини назвав протест «Самопомочі» під Адміністрацією політичною виставою

logo
103073_gubernator_lvivwini_nazvav_protest_samopo.jpeg


Губернатор Львівщини Олег Синютка 

Губернатор Львівщини Олег Синютка 

Губернатор Львівщини Олег Синютка в інтерв’ю «Главкому» заявив, що в діях соратників Андрія Садового він бачить «велику політичну виставу».

«Один член парламентської фракції оголошує голодування для того, щоб спонукати вивезення сміття. Щоправда, не зрозуміло, а хто ж це повинен робити, окрім міського голови. А інші члени цієї ж сили не голосують за потрібні рішення, і це сміття не вивозиться. Отакий сюрреалізм», – зазначив він.

Синютка також прокоментував інформацію про те, що представники влади та правоохоронні органи ніби залякують мерів інших міст: вимагають не приймати львівське сміття, виводити на протести людей, блокувати машин зі сміттям і таке іінше.

«Це відверта брехня, яка лунає із «Самопомочі», і вона вже переходить будь-які межі здорового глузду. Є кілька рішень комісії з надзвичайних ситуацій, де зафіксовано, що під час засідання комісії представники міської влади не змогли навести жодного факту реального блокування. Після засідання комісії окремим пунктом було звернення до міста надати такі факти блокування – жодного факту надано не було. Тобто це політичний піар і бажання бути ображеними, це дозволятиме отримувати політичні дивіденди. Але заручниками у цій ситуації є просто звичайні мешканці», – наголосив Синютка.

Він також розповів, що з  Садовим я спілкується «якщо не щодня, то через день».

«Вчора мав розмову, висловив свій протест і занепокоєння тим, що фракції «Самопомочі» у різних населених пунктах не підтримують рішення про прийом сміття зі Львова на свої полігони. І приклад цьому – ситуація в Миколаєві (Львівська область. – «Главком»). Там у міськраді фракція «Самопомочі» не дала фактично жодного голосу і фактично провалила рішення про вивезення сміття з території Львова на території полігону у Миколаєві. А не вистачило за це рішення одного голосу», – пояснив очільник Львівщини.

Як відомо, міський голова Львова Андрій Садовий у вівторок, 20 червня, поїхав до Миколаєва (Львівської області), щоб зустрітися з мером міста Андрієм Щебелем та депутатами фракції «Самопоміч». «Таке рішення Андрій Садовий прийняв після учорашньої сесії Миколаївської міськради, на якій депутати провалили розгляд питання про прийом львівського сміття. Сесія розглядала питання про прийом на місцевий полігон 40 тонн львівського сміття. Однак для позитивного ухвалення цього рішення забракло лише одного голосу. Як виявилось, усі троє депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» не проголосували за це рішення – депутатка Ірина Кобрин утрималась від голосування; Богдан Ткач не прийшов на сесію; Володимир Климюк – вийшов із сесійної зали перед голосуванням», – йдеться у повідомленні Zaxid.net.

Повторне голосування за надання згоди на прийом непотребу зі Львова у Миколаївській міськраді повинно відбутися завтра, 21 червня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...