Х Всесвітні спортивні ігри: львів’яни впевнено виступили у турнірі з карате

Karate_Lviv

У Вроцлаві (Польща) на Х Всесвітніх Іграх 25-26 липня відбувся турнір з карате. Львівщину у складі української збірної представляли два спортсмена-освітянина Станіслав Горуна та Катерина Крива.

У категорії 75 кг Стас Горуна переміг у всіх поєдинках, здобувши золоту медаль. В цей вечір на честь двократного віце-чемпіона Європи та бронзового призера першості світу в залі спорткомплексу GEM пролунав гімн України.

А ось Катерина Крива, яка є чинною чемпіонкою Європи, а також тренує дітей у освітянській ДЮСШ Миколаївського району Львівської області, була не такою успішною. В групі суворий жереб дав їй в суперниці всю першу трійку світового рейтингу – Александру Реккья (Франція), Беттіну Планк та Серап Озчелік (Туреччина). Бій проти туркені закінчився нічиєю – 0:0, а ось Беттіні та Александрі Катя поступилася з мінімальним рахунком 0:1. Після змагань наша спортсменка зізналася, що поступилася лише в психологічному стані. До речі, Александра Реккья стала чемпіонкою Ігор, а Серап Озчелік здобула бронзову медаль.

Що ж, в цілому, каратисти-львів’яни продемонстрували непоганий результат, та, з високою імовірністю, претендуватимуть на золоті нагороди наступних олімпійських ігор.

Інформує Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України